Udana przeprawa zawodników KS Chełmek przez Sołę

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   5 czerwca 2016 23:00

KS Chełmek rozgromił Sołę 5:0. Gospodarzem spotkania był zespół z Łęk.

Goście otworzyli wynik w 6. minucie. Prawą stroną zaatakował Mika. W końcowej fazie akcji zagrał do środka. Piłka minęła bramkarza, a do pustej bramki skierował ją Warzecha. Do 41. minuty mecz był wyrównany. Soła próbowała prowadzić grę. W 42. minucie KS Chełmek podwyższył prowadzenie. Domżał uderzył celnie na dalszy słupek z rogu szesnastki. Dwie minuty później było 0:3. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Kustrę nogę do futbolówki dołożył ustawiony przy słupku Sidor.

Po dwóch celnych ciosach gości w końcówce pierwszej połowy gospodarze już się nie podnieśli. W 54. minucie Mika wykorzystał sytuację jeden na jeden z Leśniakiem. Wynik spotkania na 0:5 ustalił w 66. minucie Domżał.

Sobota 4 czerwca Soła Łęki – KS Chełmek 0:5 (0:3)
Bramki: 0:1 Warzecha (6.), 0:2 Domżał (42.), 0:3 Sidor (44), 0:4 Mika (54,), 0:5 Domżał (66.)

Soła Łęki: Dusik (46. Leśniak), Bogdan, Dziubek, Gabryś (58. Wójcik), Karnas, Kramarczyk, M. Lekki (46. Pawlusiak), Matejko, Rusek, Zemła, Żmuda.

KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek (77. Pater), Kulig, Wójcik, Sidor, Kaczor, Chojnowski, Domżał (70. Bachowski), Kustra, Mika (56. Cieśla), Warzecha (56. Bloch).