Przeciszovia zasłużenie wygrała w Bobrku

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 października 2020 15:03

Przeciszovia wygrała na wyjeździe z LKS Bobrek 3:1. Przyjezdni nie tracą więc kontaktu z liderem.

W 39. minucie indywidualną akcję przeprowadził Krawczyk. Wszedł w pole karne, ale zdaniem sędziego był nieprzepisowo powstrzymywany. Skutecznie z wapna uderzył Hejnowski. W 42. minucie Kidoń doszedł do piłki zagranej z prawego skrzydła wzdłuż bramki przez Węgrzyna i wykończył akcję swojego zespołu.

W 54. minucie bramkę strzałem  głową na dalszy róg po dośrodkowaniu z prawego skrzydła kolegi z drużyny zdobył K. Michałek. W 67. minucie  Klimczyk po akcji skrzydłem podał futbolówkę pod bramkę Tam K. Michałek uprzedził bramkarza i posłał piłkę do siatki.

,,Przeciwnik wygrał zasłużenie. Na jego tle byliśmy słabsi” – powiedział Robert Saternus, grający trener LKS Bobrek.

,,To był ciężki mecz. Miały na to wpływ warunki pogodowe i stan boiska. W pierwszej połowie nasza gra była dosyć mizerna. W drugiej posiadaliśmy inicjatywę i mogliśmy wygrać wyżej”- powiedział Łukasz Płonka, trener Przeciszovii Przeciszów.

Sobota 17 października LKS Bobrek – Przeciszovia Przeciszów 1:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Hejnowski rzut karny (39.), 1:1 Kidoń (42.), 1:2 K. Michałek (54.), 1:3 K. Michałek (67.)

LKS Bobrek: Chowaniec, Podbrożny, Rundzia, Saternus, Adamczyk (60. Byrski), Winiarski (75. Nowotarski), Hendzlik, Jamróz (60. Łukaszka), Bieda, Krawczyk, Hejnowski. Trener: Robert Saternus.

Przeciszovia Przeciszów: D. Michałek, Pawela (46. Klimczyk), Mycyk, Serwatka, Szafraniec, Żabiński, Makuch (80. M. Michałek), Węgrzyn (65. Baranowski), Kidoń (75. Płonka), K. Michałek (65. Matla), Bartuś. Trener: Łukasz Płonka.