Przeciszovia zasłużenie wygrała w Bobrku

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 października 2020 15:03

Przeciszovia wygrała na wyjeździe z LKS Bobrek 3:1. Przyjezdni nie tracą więc kontaktu z liderem.

W 39. minucie indywidualną akcję przeprowadził Krawczyk. Wszedł w pole karne, ale zdaniem sędziego był nieprzepisowo powstrzymywany. Skutecznie z wapna uderzył Hejnowski. W 42. minucie Kidoń doszedł do piłki zagranej z prawego skrzydła wzdłuż bramki przez Węgrzyna i wykończył akcję swojego zespołu.

W 54. minucie bramkę strzałem  głową na dalszy róg po dośrodkowaniu z prawego skrzydła kolegi z drużyny zdobył K. Michałek. W 67. minucie  Klimczyk po akcji skrzydłem podał futbolówkę pod bramkę Tam K. Michałek uprzedził bramkarza i posłał piłkę do siatki.

,,Przeciwnik wygrał zasłużenie. Na jego tle byliśmy słabsi” – powiedział Robert Saternus, grający trener LKS Bobrek.

,,To był ciężki mecz. Miały na to wpływ warunki pogodowe i stan boiska. W pierwszej połowie nasza gra była dosyć mizerna. W drugiej posiadaliśmy inicjatywę i mogliśmy wygrać wyżej”- powiedział Łukasz Płonka, trener Przeciszovii Przeciszów.

Sobota 17 października LKS Bobrek – Przeciszovia Przeciszów 1:3 (1:1)
Bramki: 1:0 Hejnowski rzut karny (39.), 1:1 Kidoń (42.), 1:2 K. Michałek (54.), 1:3 K. Michałek (67.)

Składy:
LKS Bobrek: Chowaniec, Podbrożny, Rundzia, Saternus, Adamczyk (60. Byrski), Winiarski (75. Nowotarski), Hendzlik, Jamróz (60. Łukaszka), Bieda, Krawczyk, Hejnowski. Trener: Robert Saternus.

Przeciszovia Przeciszów: D. Michałek, Pawela (46. Klimczyk), Mycyk, Serwatka, Szafraniec, Żabiński, Makuch (80. M. Michałek), Węgrzyn (65. Baranowski), Kidoń (75. Płonka), K. Michałek (65. Matla), Bartuś. Trener: Łukasz Płonka.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa