Podział punktów w Suchej Beskidzkiej

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 września 2020 15:24

Brzezina Osiek zremisowała w Suchej Beskidzkiej z Babią Górą 1:1. Gole strzelili Janiczak i R. Gros.

W 25. minucie Janiczak wbiegł z prawej strony w pole karne i uderzył bardzo ładnie i precyzyjnie z 30 metrów w samo okienko. W 85. minucie R. Gros wykonał dochodzący rzut wolny. Piłka wpadła do siatki przy dalszym słupku.

,,Tu jest zawsze ciężki teren, więc szanujemy ten punkt.  Cieszy mnie to, że w końcu się przełamaliśmy i strzeliliśmy gola” – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.

Sobota 26 września Babia Góra Sucha Beskidzka – Brzezina Osiek 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Janiczak (25.), 1:1 R. Gros (85.)

Babia Góra Sucha Beskidzka: Kachnic, Kacper Burliga (75. P. Burliga), Dyduch, Starowicz (81. Gołuszka), J. Talaga, Drabik, Stróżak,  G. Talaga, Żmuda, Janiczak (88. Krystian Burliga), Wójtowicz.

Brzezina Osiek: Majda, Szczepaniak, Majcherek, Nalepa, R. Gros, Ryszawy, M. Gros, Zaremba, Dziubek (60. Dubiel) Filip (65. Dąba), Antecki. Trener: Łukasz Szczepaniak.