LKS Bulowice wygrał z Pogórzem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 września 2020 00:40

LKS Bulowice wygrał u siebie 1:0 z Pogórzem Gierałtowice. Jedyną bramkę w tym spotkaniu strzelił Michalak.

W 27. minucie z 25 metra uderzył Kowalczyk, ale minimalnie chybił. W 65. minucie w sytuacji 2 na 1 Światłowski mógł podać koledze z drużyny, ale strzelił. Uderzenie okazało się niecelne.

Gospodarze mieli również kilka sytuacji strzeleckich. Co najważniejsze dla nich w jednej z nich byli skuteczni. Po prostopadłym podaniu Nalborczyka z narożnika pola karnego precyzyjnie uderzył Michalak.

,,Przeważaliśmy i mieliśmy więcej sytuacji” – powiedział Piotr Sobala, grający trener LKS Bulowice.

,,Był to mecz walki. Było w nim dużo twardej gry. Myślę, że remis byłby sprawiedliwym wynikiem” – powiedział Dawid Szewczuk, trener Pogórza Gierałtowice.

Sobota 26 września LKS Bulowice – Pogórze Gierałtowice 1:0 (0:0)
Bramka: 1:0 Michalak (70.)

LKS Bulowice: Leśniak, Lechowicz, Nowak, Sobala, Łysoń, M. Handy (80. Jodłowski), Matusiak, Waligórski, Pękala (46. Nalborczyk), Rusek, Michalak. Trener: Piotr Sobala.

Pogórze Gierałtowice: Pietrzak, Jakubik, Wójcik, Kocoń, Frączek (80. Szostak), Pietraszewski, Hałat, Gałuszka, Zygmunt, Kowalczyk, Zając, Światłowski. Trener: Dawid Szewczuk.