W Chełmku bramek nie oglądali

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   28 września 2020 10:41

W Chełmku odbyły się kolejne w tym sezonie derby powiatu oświęcimskiego. W spotkaniu KS Chełmek z LKS Rajsko goli nie było.

W 8. minucie Senkowski podał do Frączka, a ten oddał minimalnie niecelny strzał. W 15. minucie Senkowski w sytuacji sam na sam strzelił z 25 metrów. Piłka leciała po ziemi, ale nie znalazła drogi do siatki.

W 60. minucie Nędza znalazł się w bardzo dobrej sytuacji. Stojąc przed golkiperem strzelił prosto w niego. W 62. minucie futbolówka po próbie Senkowskiego futbolówkę odbił bramkarz, później ta trafiła w słupek i wyszła w pole.

,,Przed meczem mieliśmy duży problem ze składem. Zabrakło nam Nagiego i Palarczyka. Wpłynęło to naszą postawę. Chcieliśmy wygrać, ale po meczu, patrząc na przebieg meczu, szanujemy ten punkt” – powiedział Paweł Sidorowicz, trener KS Chełmek.

,,Gratuluję postawy swoim zawodnikom. Graliśmy z mocnym zespołem i zaprezentowaliśmy się dobrze. Cenimy ten punkt, lecz czujemy niedosyt, bo byliśmy dziś lepsi” – powiedział Mariusz Wójcik, trener LKS Rajsko.

Sobota 26 września KS Chełmek – LKS Rajsko 0:0

Składy:
KS Chełmek: Przewoźnik, Łaski, Benjamin, Sidor, Kantek (77. Pędrys), Bloch, Kustra, Stankiewicz (60. Kukiełka), Majka, Hankus, Nędza. Trener: Paweł Sidorowicz.

LKS Rajsko: Gielarowski, Sieczko, Żyła, Welber, Durnaś, Formas (87. Brania), Matlak, Mika, Piwowar (73. Ryś), Frączek, Senkowski. Trener: Mariusz Wójcik.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa