Po wyrównanym meczu trzy punkty dla zespołu z Kęt

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 maja 2021 15:21

Team Sport Hejnał wygrał w Zatorze z Zatorzanką 2:0. Mecz był wyrównanym widowiskiem.

Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył Oczkowski. Wykorzystał wrzutkę z rzutu rożnego Rogali i zdobył gola strzałem  głową. W 82. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Nycz. Egzekutorem jedenastki był P. Dudzic.

„Zagraliśmy dużo lepiej niż w poprzednich spotkaniach. Widoczne było większe zaangażowanie i mieliśmy swoje sytuacje. Najlepsze miał Kowalczyk i Kwiatkowski” – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

„Do 35. minuty dominowaliśmy. W drugiej połowie gra się wyrównała. Graliśmy ospale. Ogólnie mamy problem ze skutecznością” – powiedział Kamil Żmuda, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Sobota 22 maja Zatorzanka Zator – Team Sport Hejnał Kęty 0:2
Bramki: 0:1 Oczkowski, 0:2 P. Dudzic rzut karny (82.)

Zatorzanka Zator: Kołodziejczyk, Stanek, K. Celej, Balonek, Woźniak, Mika, Szymonik, Kwiatkowski (75. Kozak), Florczak (70. A. Celej), Kowalczyk, Stefaniak (86. P. Wolanin). Trener: Marcin Folga.

Team Sport Hejnał Kęty: Zieliński, Waluś, Jurczak, Karpiński, Rogala, Cepiga, Żmuda (70. B. Dudzic), Ogórek (75. Wysogląd), Nycz (89. Majdak), Oczkowski, P. Dudzic (89. Mąsior). Trener: Kamil Żmuda.