LKS Gorzów zremisował w Przytkowicach

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 maja 2021 18:21

LKS Gorzów zremisował  u siebie z Sokołem Przytkowice 1:1.

W 32. minucie zawodnicy zespołu gospodarzy popełnili błąd w wyprowadzaniu piłki. Wykorzystali to przyjezdni. W sytuacji sam  na sam z bramkarzem Trzebuniak spowodował, że piłka przeleciała obok niego, odbiła się od słupka. Sędzia uznał, że przekroczyła linię bramkowa. Z tą decyzją nie zgodzili się zawodnicy LKS Gorzów. Nic to jednak nie zmieniło.

W 52. minucie Ząbek chciał zagrać wzdłuż bramki do kolegi z drużyny. Jeden z zawodników Sokoła zagrał ręką. Skutecznie z wapna uderzył Ząbek.

„To był mecz na remis. My mieliśmy jedną groźną sytuację, a Sokół dwie” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

Sobota 22 maja LKS Gorzów – Sokół Przytkowice 1:1 (0:1)
Bramki: 1:0 Trzebuniak (32.), 1:1 Ząbek (52.)

Składy
LKS Gorzów: Adamus, Domżał, Pieczara, Górski, Bodziony, Nędza, Cichoń, Dylewicz, Brania (55. Kaczmarczyk), Molenda, Ząbek (70. Światłowski). Trener: Maciej Kania.

Sokół Przytkowice: Dyrga, Godawa, Hrinchenko, Kalinowski (78. Żmija), Maniek, Rzeszutko, Ostafin (38. Woźniak), Pacułt, Stróżyk, Trzebuniak, Zając (85. Spólnik).

 

Zobacz również:

Piłkarski weekend w eFO – TABELE

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .