LKS Rajsko stracił dwa punkty

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   12 maja 2022 06:36

LKS Rajsko zremisował w Byczynie ze Zgodą 3:3. Trener przyjezdnych nie był zadowolony z ich gry.

W 15. minucie po rzucie rożnym stoper LKS Rajsko źle wybił piłkę, Ta trafiła do Kalinowskiego, który z bliska strzelił gola. W 55. minucie Arfa dobrze zachował się w zamieszaniu w polu karnym i wyrównał stan rywalizacji.

W 67. minucie było 2:1. Celnie z dystansu uderzył Kalinowski. W 70. minucie Mika w szesnastce strzelił półwolejem. Piłka wpadła w boczną siatkę. W 88. minucie Formas zagrał do Arfy. Jego uderzenie nie było skuteczne, ale dobitka Miki już tak. W doliczonym czasie gry bramkarza ładnym strzałem z rzutu wolnego pokonał Kalinowski.

,,Zagraliśmy dziś słabo. Nie realizowaliśmy założeń taktycznych. Popełnialiśmy dużo błędów w obronie i nie wykorzystywaliśmy tzw. setek” – powiedział Krzysztof Zarzycki, trener LKS Rajsko.

Sobota 7 maja Zgoda Byczyna – LKS Rajsko 3:3 (1:0)
Bramki: 1:0 Kalinowski (15.), 1:1 Arfa (55.), 1:2 Mika (67.), 2:2 Kalinowski (70.), 2:3 Mika (88.), 3:3 Kalinowski (90+)

Zgoda Byczyna: Wołoch, Jaromin, Jedynak, Kurzawa, Orawski, Siemek, Siewniak, Smolik, Śliwiński (65. Kempka), Zieliński, Kalinowski.

LKS Rajsko: Kulczyk, Sieczko, Kowalik, Ryś, Żyła, Wykręt (46. Formas), Arfa, Lichota, Ryszka, Mika, Ogórek (46. Żywicki). Trener: Krzysztof Zarzycki.