LKS Bulowice wygrał wysoko

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 października 2019 16:20

LKS Bulowice wygrał z Zaborzanką Zaborze 6:0. Trzy bramki strzelił Michalak.

Pierwsze dwie bramki dla gospodarzy zdobył Michalak. Stało się to w 4. i 21. minucie. W 27. minucie po rzucie wolnym piłka odbiła się od muru. Doszedł do niej Rusek i oddał precyzyjny strzał.

W 51. minucie padł czwarty gol dla zespołu z Bulowic. Waligórski zagrał prostopadle do Michalaka, a ten strzelił swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu. Dwie minuty później futbolówka wrzucona z rzutu rożnego dotarła do Waligórskiego. Ten uderzył głową. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. W 64. minucie wynik ustalił Piecha, który pojawił się na boisku minutę wcześniej.

,,Ciężko było nam się zebrać na ten mecz. Przyczyną były obowiązki służbowe i uczestnictwo w ślubie i weselu osoby nam bliskiej. Próbowaliśmy przełożyć to spotkanie, ale to niestety się nie udało. Dziękuję zawodnikom, którzy dziś grali. Przeciwnik był o dwie klasy lepszy. Wygrał zasłużenie” – powiedział Rafał Przybyła, trener Zaborzanki Zaborze.

Sobota 12 października LKS Bulowice – Zaborzanka 6:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Michalak (4.), 2:0 Michalak (21.), 3:0 Rusek (24.), 4:0 Michalak (51.), 5:0 Waligórski (53.), 6:0 Piecha (64.)

LKS Bulowice: Hrapkowicz, Lechowicz, Surma, Kruk, Mrzygłód (67. Kołaczek), Matusiak (63. Piecha), Rusek, Handy (67. Nalborczyk), Waligórski, Sobala (57. Własiński), Michalak (63.Handy). Trener: Piotr Sobala.

Zaborzanka Zaborze: Zaleski, Stańczyk, Gajewski, Kleczkowski, Kowalski, Grubka (46. Ostrowski), Gworek, Gaweł, Bochenek (Kosek)Borowski (46. Cinal), Ryś (46. Zygmunt). Trener: Rafał Przybyła.