LKS Bulowice wygrał wysoko

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 października 2019 16:20

LKS Bulowice wygrał z Zaborzanką Zaborze 6:0. Trzy bramki strzelił Michalak.

Pierwsze dwie bramki dla gospodarzy zdobył Michalak. Stało się to w 4. i 21. minucie. W 27. minucie po rzucie wolnym piłka odbiła się od muru. Doszedł do niej Rusek i oddał precyzyjny strzał.

W 51. minucie padł czwarty gol dla zespołu z Bulowic. Waligórski zagrał prostopadle do Michalaka, a ten strzelił swoją trzecią bramkę w tym spotkaniu. Dwie minuty później futbolówka wrzucona z rzutu rożnego dotarła do Waligórskiego. Ten uderzył głową. Piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do siatki. W 64. minucie wynik ustalił Piecha, który pojawił się na boisku minutę wcześniej.

,,Ciężko było nam się zebrać na ten mecz. Przyczyną były obowiązki służbowe i uczestnictwo w ślubie i weselu osoby nam bliskiej. Próbowaliśmy przełożyć to spotkanie, ale to niestety się nie udało. Dziękuję zawodnikom, którzy dziś grali. Przeciwnik był o dwie klasy lepszy. Wygrał zasłużenie” – powiedział Rafał Przybyła, trener Zaborzanki Zaborze.

Sobota 12 października LKS Bulowice – Zaborzanka 6:0 (3:0)

Bramki: 1:0 Michalak (4.), 2:0 Michalak (21.), 3:0 Rusek (24.), 4:0 Michalak (51.), 5:0 Waligórski (53.), 6:0 Piecha (64.)

Składy:

LKS Bulowice: Hrapkowicz, Lechowicz, Surma, Kruk, Mrzygłód (67. Kołaczek), Matusiak (63. Piecha), Rusek, Handy (67. Nalborczyk), Waligórski, Sobala (57. Własiński), Michalak (63.Handy). Trener: Piotr Sobala.

Zaborzanka Zaborze: Zaleski, Stańczyk, Gajewski, Kleczkowski, Kowalski, Grubka (46. Ostrowski), Gworek, Gaweł, Bochenek (Kosek)Borowski (46. Cinal), Ryś (46. Zygmunt). Trener: Rafał Przybyła.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa