Zimny prysznic LKS Głębowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   17 października 2019 19:02

Po dwóch zwycięstwach z drużynami z czołówki LKS Głębowice przegrał u siebie z Plusem Broszkowice 1:6.

Pierwszy gol w tym meczu, to trafienie samobójcze zawodnika zespołu gospodarzy po wrzutce Michała Barciaka. Później S. Krompiec zagrał z bocznego sektora do środka. Piłkę trącił Wykręt. Trzecia bramka padła po rzucie wolnym. Strzał Żaka obronił bramkarz. Dobił Michał Barciak. Gola numer cztery dla Pulsu zdobył Wykręt.

Gospodarze strzelili na 1:4. Z prawej strony dogrywał Bieszczad, a precyzyjnie głową uderzył Ramenda. To było wszystko, na co tego dnia stać było drużynę z Głębowic.

Kolejne bramki zdobyli przyjezdni. Na boisko z ławki wszedł P. Waliczek i zaliczył ten występ do udanych. Wykorzystał prostopadłe podanie od Michała Barciaka i przelobował Wandora. Później po dwójkowej akcji z kolegą z zespołu chciał podać. Futbolówka odbiła się od jednego z rywali i wpadła do siatki.

,, Słabiutko zagrała dziś nasza obrona. Kiepsko wyglądała też nasza taktyka. Dziś nic dobrze u nas nie funkcjonowało” – powiedział Przemysław Tlałka, trener LKS Głębowice.

,, Spodziewaliśmy się większego oporu przeciwnika. W rzeczywistości to my od początku do końca mieliśmy inicjatywę” – powiedział Seweryn Krompiec, grający trener Pulsu Broszkowice.

Sobota 12 października LKS Głębowice – Puls Broszkowice 1:6

Bramki: 0:1 gol samobójczy, 0:2 Wykręt, 0:3 Michał Barciak, 0:4 Wykręt, 1:4 Ramenda, 1:5 P. Waliczek, 1:6 Waliczek.

Składy:

LKS Głębowice: Wandor, Szypuła (60. Wojtyła), Domasik, W. Brońka, Nowak, T. Wasztyl Z. Wasztyl, Klimczyk (M.Brońka), Pilch. (55.Jaszczyk), Bies (46. Ramenda),Bieszczad. Trener: Przemysław Tłałka.

Puls Broszkowice: Ryszka, Michalec, Żak, Kumor, Wanat (70. Bagazińskj), D. Krompiec, Jończyk, Kornaś (70. Radzik), S. Krompiec, Michał Barciak, Wykręt (60. P. Waliczek, 60. Strzelecki). Trener: Seweryn Krompiec

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa