Juniorzy starsi Soły zremisowali Sandecją

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 listopada 2017 18:15

Juniorzy starsi Soły zremisowali z Sandecją Nowy Sącz.

Przyjezdni wyszli na prowadzenie w 39. minucie. Na listę strzelców wpisał się Grądziel. Soła wyrównała minutę później. Nowak zaatakował prawym skrzydłem i zagrał na środek do Wójtowicza. Piłkarz wszedł z futbolówką w środek, zmylił bramkarza a potem cieszył się z gola. W 50. minucie w polu karnym Sandecji wytworzyło się zamieszanie. Narwojsz podał piłkę do Kukiełki, a ten skierował ją pod poprzeczkę. W 63. minucie Ruchała zdobył gola na 2:2. Takim wynikiem zakończyło się spotkanie. W doliczonym czasie gry tzw. piłkę meczową miał Zontek. Otrzymał on dobre podanie od Bieńka, ale nie zdołał wykończyć tej akcji.

– W pierwszej połowie nie wykorzystaliśmy dwóch dogodnych okazji strzeleckich. W drugiej mecz był wyrównany. Gra toczyła się akcja za akcją. Obie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść – powiedział Łukasz Jasek, trener Soły Oświęcim.

Sobota 11 listopada Soła Oświęcim – Sandecja Nowy Sącz 2:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Grądziel (39.), 1:1 Wójtowicz (40.), 2:1 Kukiełka (50.), 2:2 Ruchała (63.)

Skład Soły Oświęcim: Pawela – Gardyński, Byrski, Płonka, Ochman – Narwojsz (55. Ryszka), Nowak, Wójtowicz (55. Łukasik), Kukiełka (Frączek) – Formas (Bieniek), Zontek. Trener: Łukasz Jasek.