Pierwsza strata punktów Teamu Sportu Hejnału w sezonie

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 listopada 2017

Team Sport Hejnał Kęty zremisował bezbramkowo z LKS Bobrek. Lider A Klasy nie skończył rundy jesiennej bez straty punktów, ale nadal nie przegrał żadnego meczu w sezonie.
Na boisku dominowali gospodarze. Mieli sytuacje podbramkowe,ale żadnej z nich nie wykorzystali. Najlepszą z nich był bez wątpienia rzut karny, którego zmarnował w 65. minucie Ryłko. Do najdogodniejszych okazji dla Teamu Sportu Hejnału można jeszcze zaliczyć sytuację sam na sam z bramkarzem Jaromina. Piłka po strzale reprezentanta klubu z Kęt nie znalazła drogi do siatki. W 80. minucie strzał Kowalskiego obronił Korzec. Bramkarz LKS Bobrek rozegrał w sobotę bardzo dobre spotkanie.

– To był jeden z naszych najlepszych meczów w sezonie. Nie mamy się czego wstydzić. Szkoda jedynie, że byliśmy nieskuteczni – powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

– Mecz toczył się pod dyktando gospodarzy. My ograniczaliśmy się do kontr. Mogliśmy skarcić niefrasobliwość obrońców,ale punkt z takim rywalem też cieszy. Przeciwnik pokazał się z bardzo dobrej strony. Nie dziwie się, że są liderami – powiedział Dariusz Kapciński, grający trener LKS Bobrek.

Sobota 11 listopada Team Sport Hejnał Kęty – LKS Bobrek 0:0

Składy:
Team Sport Hejnał Kęty: Radwan – Kadłubicki (czerwona bezpośrednia), Januszyk, Karpiński, Nguyen – Ryłko, Kliś, Oczkowski, Sitarz (60. Grzybek) – Jaromin, Kowalski. Trener: Łukasz Szczepaniak.

LKS Bobrek: Korzec, Przybyła,. Kapciński, K. Nowotarski, Handzlik, Marcin Barciak, Michał Barciak, K. Chylaszek, D. Nowotarski (90. Zając), Jarosz. Trener: Dariusz Kapciński.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa