Zatorzanka przekonała się o tym, że warto grać do końca

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   15 listopada 2017

Zatorzanka Zator wygrała z Dębem Paszkówka 1:0.

Obie drużyny miały swoje okazje strzeleckie. Gol padł w doliczonym czasie gry, kiedy wydawało się, że spotkanie musi się skończyć podziałem punktów. Kozieł zagrał między obrońców, a w sytuacji sam na sam z golkiperem znalazł się Stefaniak. Piłka po strzale zawodnika Zatorzanki przeleciała obok rywala i wpadła do siatki.

– To był typowy mecz do pierwszej bramki. W końcówce byłem przekonany, że będzie remis. Szczęście nam jednak dopisało i mamy trzy punkty – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 11 listopada Dąb Paszkówka – Zatorzanka Zator 0:1 (0:0)
Bramka: Stefaniak (90+)

Skład Zatorzanki Zator: Flejtuch, Stybak, Skrobacz, Kukiełka, Mika, Leszczyński, Wróbel (60. Rybarczyk), Kwiatkowski (75. Michałek), Stefaniak, Stanek (80. Kozieł), Celej (60.Ottawa). Trener: Marcin Folga.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa