Gole Adisy dały trzy punkty Garbarzowi

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 maja 2019 14:09

Garbarz Zembrzyce wygrał z KS Chełmek 2:0. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Adisa.
Wynik raczej nie oddaje przebiegu wydarzeń na boisku. To goście częściej byli przy piłce i przeważali. Gra toczyła się w zdecydowanej większości na połowie Garbarza. Jego zawodnicy nastawili się na kontry. Dwie z nich zakończyły się sukcesem.

W 75. minucie przyjezdni stracili piłkę na połowie rywali. Ci przeprowadzili kontrę zakończoną celnym strzałem Adisy. Ten sam piłkarz zdobył drugą bramkę  w doliczonym czasie gry. W tej sytuacji również wygrał pojedynek jeden na jeden z golkiperem.

Sobota 11 maja Garbarz Zembrzyce – KS Chełmek 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Adisa (75.), 2:0 Adisa (90+)

Garbarz Zembrzyce: Bruzda, Stachnik, Sobański, Kwaśniewski, Porębski (82. Janik), D. Elżbieciak, A. Elżbieciak (46. Kania), Boczkaja. Abubakar, Burliga, Adisa.

KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Kantek, Chylaszek, Żyła, Sermak (65. Glauber), Kustra, Nędza, Wykręt, Psioda (80. Sidor) Hankus. Trener: Paweł Sidorowicz.