Gole Adisy dały trzy punkty Garbarzowi

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   22 maja 2019 14:09

Garbarz Zembrzyce wygrał z KS Chełmek 2:0. Dwa gole dla gospodarzy zdobył Adisa.
Wynik raczej nie oddaje przebiegu wydarzeń na boisku. To goście częściej byli przy piłce i przeważali. Gra toczyła się w zdecydowanej większości na połowie Garbarza. Jego zawodnicy nastawili się na kontry. Dwie z nich zakończyły się sukcesem.

W 75. minucie przyjezdni stracili piłkę na połowie rywali. Ci przeprowadzili kontrę zakończoną celnym strzałem Adisy. Ten sam piłkarz zdobył drugą bramkę  w doliczonym czasie gry. W tej sytuacji również wygrał pojedynek jeden na jeden z golkiperem.

Sobota 11 maja Garbarz Zembrzyce – KS Chełmek 2:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Adisa (75.), 2:0 Adisa (90+)

Składy:
Garbarz Zembrzyce: Bruzda, Stachnik, Sobański, Kwaśniewski, Porębski (82. Janik), D. Elżbieciak, A. Elżbieciak (46. Kania), Boczkaja. Abubakar, Burliga, Adisa.

KS Chełmek: Żołneczko, Kumanek, Kantek, Chylaszek, Żyła, Sermak (65. Glauber), Kustra, Nędza, Wykręt, Psioda (80. Sidor) Hankus. Trener: Paweł Sidorowicz.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .