Dla KS Chełmek było ciężko ale zwycięsko

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 września 2021 14:56

KS Chełmek i Wiślanka Grabie odrabiali zaległości po odwołanym wcześniej meczu. W środę 2:1 wygrała drużyna z powiatu oświęcimskiego.

W 39. minucie zawodnicy Wiślanki pograli tzw. klepą, minęli obronę. Gola zdobył Kmak. W 54. minucie jeden z zawodników KS Chełmek wrzucił piłkę z rzutu wolnego. Do piłki doszedł Bloch i skierował ją do siatki strzałem głową. W 57. minucie przyjezdni wyszli na prowadzenie.

Przejęli futbolówkę w środku pola. Kontrę sfinalizował Bury.

Był to trudny mecz z wymagającym przeciwnikiem. Dziś było ciepło, a zawodnicy przyjechali na spotkanie zaraz po pracy. Wytrzymali jednak fizycznie” – powiedział Kamil Orawczak, trener KS Chełmek.

Środa 7 września Wiślanka Grabie – KS Chełmek 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Kmak (38.), 1:1 Bloch (54.), 1:2 Bury (57.)

Skład KS Chełmek: Koterwa, Bloch, Wesecki, Sidor, Pędrys, Savalenko, Kustra, Drobniak, Bury, Księżyc (55. Piątek), Nowak (50. Kantek). Trener: Kamil Orawczak.