Dla KS Chełmek było ciężko ale zwycięsko

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   10 września 2021 14:56

KS Chełmek i Wiślanka Grabie odrabiali zaległości po odwołanym wcześniej meczu. W środę 2:1 wygrała drużyna z powiatu oświęcimskiego.

W 39. minucie zawodnicy Wiślanki pograli tzw. klepą, minęli obronę. Gola zdobył Kmak. W 54. minucie jeden z zawodników KS Chełmek wrzucił piłkę z rzutu wolnego. Do piłki doszedł Bloch i skierował ją do siatki strzałem głową. W 57. minucie przyjezdni wyszli na prowadzenie.

Przejęli futbolówkę w środku pola. Kontrę sfinalizował Bury.

Był to trudny mecz z wymagającym przeciwnikiem. Dziś było ciepło, a zawodnicy przyjechali na spotkanie zaraz po pracy. Wytrzymali jednak fizycznie” – powiedział Kamil Orawczak, trener KS Chełmek.

Środa 7 września Wiślanka Grabie – KS Chełmek 1:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Kmak (38.), 1:1 Bloch (54.), 1:2 Bury (57.)

Skład KS Chełmek: Koterwa, Bloch, Wesecki, Sidor, Pędrys, Savalenko, Kustra, Drobniak, Bury, Księżyc (55. Piątek), Nowak (50. Kantek). Trener: Kamil Orawczak.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .