Wysokie zwycięstwo UKH Unia w ostrym meczu

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   5 stycznia 2020 00:27

UKH Unia wygrała u siebie z MOSM Tychy 6:0. Sędziowie nałożyli w tym meczu mnóstwo minut karnych na zawodników obu drużyn.

Bramki dla UKH Unia zdobyli Arkadiusz Guzik, Krystian Sosnowski, Szymon Wojtarowicz, Dominik Lichota, Albert Tumulik i Mateusz Filipowicz.

W drugiej i trzeciej tercji sędziowie nałożyli sporo minut kar na zawodników obu drużyn. Zdecydowanie więcej zbierali ich gospodarze. Były też kary za dziesięciu minut za niesportowe zachowanie. W końcówce meczu doszło do bójki między hokeistami obu ekip. Kary 5  za walkę pięściami + kare 20 za niesportowe zachowanie otrzymało dwóch zawodników UKH Unia i dwóch MOSM. Reszta uczestników otrzymała po cztery minuty.

Kolejny mecz ligowy UKH Unia rozegra jutro z JKH GKS II Jastrzębie. Mecz odbędzie się w Oświęcimiu.