Gdzie trafiły pluszaki z akcji Teddy Bear Toss? – FILM, FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty,Hokej  |   5 stycznia 2020 06:00

Prawie 900 pluszaków przekazanych przez kibiców Unii Oświęcim trafiły do nowych domów. Pomysł akcji trafił do Polski z Ameryki.

Pomysł przyszedł z Ameryki. Na polskich lodowiskach jest od niedawna, w Oświęcimiu już po raz piąty. Kibice lubią tę akcje zaś widok spadających na taflę miśków jest bezcenny.

W tym roku miśki zagościły w domu dziecka, u rodzin zastępczych, u strażaków ochotników było uzupełnienie. Trafiły również do dwóch przedszkoli i pojechały na Ukrainę. 

„Chcemy, by mecze hokeja w Oświęcimiu nie były tylko kojarzone z rywalizacją sportową, ale z zabawą, widowiskiem i pomaganiem. Dlatego w przerwach pokazy i konkursy, zbiórki charytatywne dla potrzebujących, mapping czy oprawa meczu przez Zdziska Kozaczka” – mówi Paweł Kram, prezes Oświęcimskiego Sportu S.A.

 

 

„Klub jeszcze w styczniu chce pomóc oświęcimskiemu schronisku dla zwierząt. Akcja polegałaby na zbiórce karmy i produktów niezbędnych dla zwierząt” – dodaje Paweł Kram.

 

 

Zobacz również:

Prezenty z Oświęcimia pojechały na Podkarpacie i Ukrainę – FILM, FOTO

Rekordowa liczba pluszaków podczas Teddy Bear Toss – FOTO

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .