Wysokie zwycięstwo UKH Unia w ostrym meczu

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   5 stycznia 2020 00:27

UKH Unia wygrała u siebie z MOSM Tychy 6:0. Sędziowie nałożyli w tym meczu mnóstwo minut karnych na zawodników obu drużyn.

Bramki dla UKH Unia zdobyli Arkadiusz Guzik, Krystian Sosnowski, Szymon Wojtarowicz, Dominik Lichota, Albert Tumulik i Mateusz Filipowicz.

W drugiej i trzeciej tercji sędziowie nałożyli sporo minut kar na zawodników obu drużyn. Zdecydowanie więcej zbierali ich gospodarze. Były też kary za dziesięciu minut za niesportowe zachowanie. W końcówce meczu doszło do bójki między hokeistami obu ekip. Kary 5  za walkę pięściami + kare 20 za niesportowe zachowanie otrzymało dwóch zawodników UKH Unia i dwóch MOSM. Reszta uczestników otrzymała po cztery minuty.

Kolejny mecz ligowy UKH Unia rozegra jutro z JKH GKS II Jastrzębie. Mecz odbędzie się w Oświęcimiu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .