Kliment: na przyszły rok przygotuję mix Macareny

Redakcja FO  |   Hokej  |   23 listopada 2018 15:45

Jan Kliment, czeski tancerz, który zdobył popularność jako tancerz w programie Taniec z gwiazdami również pokusił się o podsumowanie meczu Piąty dla Pięciu.

5. Wielki Charytatywny Mecz Hokejowy w Oświęcimiu, któremu patronowały Fakty Oświęcim, był rekordowy pod wieloma względami. Zebrał największą, jak do tej pory liczbę osób zasiadających na trybunach oświęcimskiej hali lodowej. Rekordowa jest też kwota zbiórki. 62.850 złotych, które podarowaliście.

“Mecz w Oświęcim był świetnie zorganizowany i muszę powiedzieć – coraz lepsze show. Nam i gospodarzom gra się na pewno poprawiła. Myślę, że organizatorom tego meczu możemy przybić piątkę, bo na naprawdę dali z siebie wszystko.

Brawo dla nich i oczywiście brawo dla nas (śmiech). Do następnego razu przygotuję Mix Macareny, by wszyscy tańczyli”.

Opublikowany przez Fundacja "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy" Niedziela, 18 listopada 2018

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa