Małgorzata Gałuszka: Za rok to drużyna MOWP zatryumfuje

Redakcja FO  |   Hokej  |   20 listopada 2018 16:22

Małgorzata Gałuszka, trenerka drużyny Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy podsumowała mecz Piąty dla Pięciu. Spotkania, które zakończyło się wynikiem 5:6.

Przypomnijmy, że w sobotę w hokejowym spotkaniu pomiędzy Hokejową Reprezentacją Artystów Polskich, a Małą Orkiestrą Wielkiej Pomocy zebrano rekordową kwotę dla piątki dzieci – 62.850 złotych.

Wypowiedź Gosi Gałuszki:

Z roku na rok nasza drużyna się powiększa i robi bardzo duże postępy. Początek meczu niestety nie poszedł po naszej myśli bo to nie my strzeliliśmy pierwszą bramkę, lecz ten mały błąd nie spowodował załamania.

Po super akcji prawym skrzydłem udało się na „przełamać szybę” w bramce przeciwników. Tercję mijały bardzo szybko i cały czas goniliśmy wynik, założenia taktyczne wychodziły nam coraz lepiej, lecz brakowało nam skuteczności i wykończenia akcji.

Po dwóch tercjach reprezentacja artystów prowadziła z nami już trzema bramkami i w tym momencie nastąpił przełom, nie spuściliśmy głów, dostaliśmy dodatkową energie płynącą z trybun czyli naszego jak to się mówi „szóstego” zawodnika w grze, który sam ustrzelił rekordową obecność i uzbieraną kwotę, odrabialiśmy straty, bramka za bramką i radość wielka w boksie, niestety brakło na kilka minut, by mecz zakończył się remisem.

Jest no nauka dla nas na następny rok, że potrafimy jeśli tylko bardzo chcemy i wierzymy. Dziękuje drużynie przeciwnej za tak wspaniałe widowisko i emocje do ostatniego gwizdka. Za rok to Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy zatryumfuje.

Już nie mogę się doczekać!

Opublikowany przez Fundacja "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy" Poniedziałek, 19 listopada 2018

 

Zobacz również:

Mecz hokejowy w szczytnym celu – FILM
Podczas meczu MOWP vs. HRAP podarowaliście 63 tysiące złotych – FOTO
To był piękny mecz Piąty dla Pięciu – FILM
HRAP przedostatnia, MOWP druga
HRAP: To było piękne widowisko – FOTO
Witold Kuboszek: Brakło nam dwóch minut – FOTO
Jacek Chadziński: To był najlepszy mecz w karierze HRAP

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa