Jacek Chadziński: To był najlepszy mecz w karierze HRAP

Redakcja FO  |   Hokej  |   20 listopada 2018 07:00

Jacek Chadziński, główny sędzia charytatywnego hokejowego meczu Piąty dla Pięciu podsumował widowisko, podczas którego najważniejszy nie był wynik bramek.

W tym roku był to najlepszy mecz, jaki Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich rozegrała dotychczas w swojej karierze. Było to widowisko, na które można było dobrze popatrzeć. HRAP miał przeciwnika, który trenuje cały rok i to było doskonale widać. Do tej pory mecze były bardziej kabaretowe, teraz każda drużyna pokazała dobry sport. Nie zabrakło oczywiście dobrej zabawy.

Przy zgaszonych światłach, tańczących łyżwiarzach nie wiedzieliśmy ile tak naprawdę ile jest osób, jak już wjechaliśmy na lód, a światła się zaświeciły nie mogliśmy się napatrzeć – aż tyle osób przyszło nas zobaczyć. Byłem bardzo zdziwiony, ile było kibiców. Jest to nieczęsty widok na meczach ligowych.

Wprowadziliśmy wraz z innymi sędziami rzut karny w zamian za ławkę kar – to było bardziej efektywne, była to tak naprawdę nagroda dla wszystkich, którzy zdecydowali się zagrać ten mecz.

Hokejowa Reprezentacja Artystów Polskich bardzo serdecznie dziękuję za to, co zrobili oświęcimianie, którzy całymi rodzinami przyszli kibicować obu drużynom. Niesamowite, było również to, że widziałem znajomych z Krakowa – przyjechali aż tyle kilometrów, by pomóc podopiecznym fundacji Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy.

 

Zobacz również:

Mecz hokejowy w szczytnym celu – FILM
Podczas meczu MOWP vs. HRAP podarowaliście 63 tysiące złotych – FOTO
To był piękny mecz Piąty dla Pięciu – FILM
HRAP przedostatnia, MOWP druga
HRAP: To było piękne widowisko – FOTO
Witold Kuboszek: Brakło nam dwóch minut – FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa