Witold Kuboszek: Brakło nam dwóch minut – FOTO

Redakcja FO  |   Hokej  |   19 listopada 2018 21:21

Witold Kuboszek, kapitan Małej Orkiestry Wielkiej Pomocy podzielił się z portalem Fakty Oświęcim przemyśleniami po meczu Piąty dla Pięciu.

Drużyna tak na prawdę na 100 procent swoje umiejętności pokazała w ostatniej tercji. Pomogła ostra reprymenda naszych trenerek i zaczęliśmy gonić wynik. Myślę że graliśmy na początku zbyt pobłażliwie dla przeciwnika i zrobiło się nieciekawie. W pewnym momencie przegrywaliśmy już 2:6.

Opublikowany przez Fundacja "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy" Poniedziałek, 19 listopada 2018

Podczas meczu dość groźnie wyglądała sytuacja z naszą snajperka Jolą Wodniak, którą mimo iż to mecz charytatywny nabawiła się kontuzji kolana. Mamy na szczęście w swoim boksie Krzysztofa Agatowskiego, który natychmiast zajął się Jola i wierzymy, że Jola szybko wróci do zdrowia. 

Krzysiek był bardzo przydatny, sam korzystałem z jego usług przez całą trzecią tercję, gdzie robił mi okłady na kolano – co zmianę, a przy naszym składzie było to bardzo szybko.

Przegrana na pewno boli, bo nikt nie lubi przegrywać. Niestety HRAP ma w bramce Tomka Rajskiego, który udowodnił wczoraj, że  jednak nie jest byłym bramkarzem. Obronił dwa karne Kariny, Bartka jeden, a ja sam miałem okazję trzy razy wykonywać rzuty karne i tylko raz znalazłem sposób na Tomka. 

Trudno, z porażki musimy wyciągnąć wnioski i popracować nad nimi

Opublikowany przez Fundacja "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy" Poniedziałek, 19 listopada 2018

 

Nasze trenerki: Gosia Gałuszka i Asia Strzelecka to doskonałe nauczycielki. Wszyscy widzieli co zrobiły z drużyną, jak ją zmotywowały, że przy stanie 2:6 potrafiliśmy gonić przeciwnika do samego końca. Mecz zakończył się wynikiem 5:6 ale jestem pewien że gdyby trwał dwie minuty dłużej doprowadzilibyśmy do remisu, a może nawet udało by się go wygrać.

Liczy się inny wynik

Musimy pamiętać że podczas naszych meczów chodzi o zupełnie inny wynik. Tutaj liczy się kwota, jaką ubierają nasi podopieczni. W Oświęcimiu po raz kolejny nie zawiedli nas kibice. Takiej publiczności mogą nam pozazdrościć wszyscy w Oświęcimiu. Dziękuję każdemu, że byliście naszym szóstym zawodnikiem. A to, że klaskaliście też HRAP świadczy o Waszej kulturze.

 

Zobacz również:

Mecz hokejowy w szczytnym celu – FILM
Podczas meczu MOWP vs. HRAP podarowaliście 63 tysiące złotych – FOTO
To był piękny mecz Piąty dla Pięciu – FILM
HRAP przedostatnia, MOWP druga
HRAP: To było piękne widowisko – FOTO
Witold Kuboszek: Brakło nam dwóch minut – FOTO

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa