HRAP: To było piękne widowisko – FOTO

Redakcja FO  |   Hokej  |   19 listopada 2018 20:22

Darek Maciborek, kapitan meczu i Wiesław Jobczyk, trener Hokejowej Reprezentacji Artystów Polski podsumowali mecz Piąty dla Pięciu.

Darek Maciborek, kapitan HRAP w tym meczu, dziennikarz, prezenter radiowy RMF FM:

Opublikowany przez Fundacja "Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy" Poniedziałek, 19 listopada 2018

Dobry wynik w dwóch tercjach, pewne prowadzanie … i siedem minut dekocentracji spowodowało rozluźnienie w naszej drużynie. Zawodnicy zapomnieli o swoich pozycjach w grze, zbyt łatwy przechwyt krążka przez przeciwników i musieliśmy bronić wyniku.

Przeciwnicy wprowadzili najmocniejsza piątkę, prawdziwych zawodowców. Ale u nas na bramce stał Rajski. Grał jak natchniony, łapał wszystko. Ogromny talent i pasja gry powodują, że hipnotyzuje krążek lecący do naszej bramki.

Wiesław Jobczyk, trener Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich:

Bardzo dobrze rozpoczęliśmy spotkanie. Dzięki składnej akcji pierwszej piątki objęliśmy prowadzenie już w pierwszej minucie spotkania. Nasza drużyna przez dwie tercje kontrolowała mecz i dlatego utrzymywaliśmy dwu-trzy bramkową przewagę nad przeciwnikiem. Jednak, jak to w sporcie bywa nie uniknęliśmy błędów i drużyna przeciwnika strzelając w krótkim okresie czasu dwie bramki doprowadziła do stanu 6:5.

Zrobiło się bardzo nerwowo w końcówce spotkania, ale artyści utrzymali zwycięstwo do końca. Gratuluję  naszej drużynie za bardzo ładną grę zespołową (dużo podań), piękne bramki nieczęsto takie widzimy w lidze) oraz walkę  do ostatnich sekund spotkania.

Dziękujemy drużynie Mała Orkiestra Wielkiej Pomocy za profesjonalizm, zaangażowanie i stworzenie wspólnie z nami pięknego widowiska, które spodobało się licznie przybyłej publiczności.

Najważniejsze jednak jest to, że wszyscy uczestnicy swoją obecnością pomogli w zebraniu dużej kwoty pieniędzy dla potrzebujących.