Re-Plast Unia przegrała w Tychach ale dopiero po karnych

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   27 listopada 2020 22:53

Re-Plast Unia przegrała w Tychach z GKS 4:5. Do rozstrzygnięcia meczu potrzebny był konkurs karnych.

Drużyna biało-niebieskich, w której ostatnio dużo się dzieje, bo doszło do zmiany trenera i odeszło z niej dwóch fińskich defensorów, rozgrywała dziś mecz na terenie aktualnego mistrza Polski.

Pierwszą tercję 2:1 wygrali gospodarze. Gole dla GKS strzelili Mroczkowski i Dupuy, a dla Re-Plastu Unii Kowalówka.

W drugą tercję dobrze wszedł GKS. Po golu Mroczkowskiego w 42. minucie było 3:1. Jeśli ktoś pomyślał, że jest już po meczu, to zapomniał o tym, że to jest hokej. Bramki Da Costy (44. minuta) i Piotrowicza (46.).

W trzeciej tercji obie drużyny strzeliły po jednym golu. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Rzeszutko. Re-Plast Unia odpowiedział trafieniem Lužy. Dogrywka nie przyniosła rezultatu. Karne lepiej wykonywali gospodarze.