Re-Plast Unia przegrała w Tychach ale dopiero po karnych

Paweł Obstarczyk  |   Hokej  |   27 listopada 2020 22:53

Re-Plast Unia przegrała w Tychach z GKS 4:5. Do rozstrzygnięcia meczu potrzebny był konkurs karnych.

Drużyna biało-niebieskich, w której ostatnio dużo się dzieje, bo doszło do zmiany trenera i odeszło z niej dwóch fińskich defensorów, rozgrywała dziś mecz na terenie aktualnego mistrza Polski.

Pierwszą tercję 2:1 wygrali gospodarze. Gole dla GKS strzelili Mroczkowski i Dupuy, a dla Re-Plastu Unii Kowalówka.

W drugą tercję dobrze wszedł GKS. Po golu Mroczkowskiego w 42. minucie było 3:1. Jeśli ktoś pomyślał, że jest już po meczu, to zapomniał o tym, że to jest hokej. Bramki Da Costy (44. minuta) i Piotrowicza (46.).

W trzeciej tercji obie drużyny strzeliły po jednym golu. W 53. minucie na listę strzelców wpisał się Rzeszutko. Re-Plast Unia odpowiedział trafieniem Lužy. Dogrywka nie przyniosła rezultatu. Karne lepiej wykonywali gospodarze.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .