LKS Gorzów wysoko przegrał w Białce

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 września 2020 11:29

Tempo Białka wygrał u siebie z LKS Gorzów 3:0. Zwycięzcy utrzymali pozycje lidera.

W 55. minucie Sermak zagrał do pomocnika Tempa, który wymanewrował przeciwnika zagrał do napastnika. Piwowarczyk obrócił się i zdobył gola. W 64. minucie przyjezdni się odkryli. Po zagraniu długiej piłki w polu karnym zrobiło się zamieszanie. Z 12 metra strzał oddał Sapoń. Futbolówka przeleciała obok bramkarza i wpadła do siatki. W 80. minucie po dośrodkowaniu z lewego skrzydła sędzia dopatrzył się przewinienia zawodnika LKS Gorzów. Skutecznym egzekutorem jedenastki okazał się Piwowarczyk.

,,W pierwszej połowie byliśmy lepsi i to nas zgubiło. W drugiej zostaliśmy w szatni. Nie udało nam się zatrzymać przeciwnika” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

Sobota 26 września Tempo Białka – LKS Gorzów 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Piwowarczyk (55.), 2:0 Sapoń (64.), 3:0 Piwowarczyk (80.)

Tempo Białka: Nowak, Bryła, Marek,  Rupa (46. Madziała), Gruca, Motor,  Mentel (80. Sz. Marek), Basiura (60. Sapoń), Kalicki, Woźny (60. Sapoń), Piwowarczyk.

LKS Gorzów: Adamus, Domżał, Śliwiński, Górski, Grodzki, Burda, Pieczara, Sermak (60. Biskup), Nedza, Dylowicz, Ząbek. Trener: Maciej Kania.