LKS Gorzów wysoko przegrał w Białce

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   29 września 2020 11:29

Tempo Białka wygrał u siebie z LKS Gorzów 3:0. Zwycięzcy utrzymali pozycje lidera.

W 55. minucie Sermak zagrał do pomocnika Tempa, który wymanewrował przeciwnika zagrał do napastnika. Piwowarczyk obrócił się i zdobył gola. W 64. minucie przyjezdni się odkryli. Po zagraniu długiej piłki w polu karnym zrobiło się zamieszanie. Z 12 metra strzał oddał Sapoń. Futbolówka przeleciała obok bramkarza i wpadła do siatki. W 80. minucie po dośrodkowaniu z lewego skrzydła sędzia dopatrzył się przewinienia zawodnika LKS Gorzów. Skutecznym egzekutorem jedenastki okazał się Piwowarczyk.

,,W pierwszej połowie byliśmy lepsi i to nas zgubiło. W drugiej zostaliśmy w szatni. Nie udało nam się zatrzymać przeciwnika” – powiedział Maciej Kania, trener LKS Gorzów.

Sobota 26 września Tempo Białka – LKS Gorzów 3:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Piwowarczyk (55.), 2:0 Sapoń (64.), 3:0 Piwowarczyk (80.)

Składy:
Tempo Białka: Nowak, Bryła, Marek,  Rupa (46. Madziała), Gruca, Motor,  Mentel (80. Sz. Marek), Basiura (60. Sapoń), Kalicki, Woźny (60. Sapoń), Piwowarczyk.

LKS Gorzów: Adamus, Domżał, Śliwiński, Górski, Grodzki, Burda, Pieczara, Sermak (60. Biskup), Nedza, Dylowicz, Ząbek. Trener: Maciej Kania.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa