Przeciszovia zmniejszyła dystans do Teamu Sportu Hejnału

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 września 2019 21:59

Przeciszovia Przeciszów wygrała w meczu na szczycie A Klasy z Teamem Sportem Hejnałem Kęty 3:0. Duży w tym udział miał K. Michałek.

W 20. minucie K. Michałek przejął piłkę po źle wybitej ,,piątce” i zaatakował. Miał sytuację jeden na jeden z bramkarzem, ale zdecydował się wycofać do Bartusia. Ten skierował piłkę do pustej bramki. W 53. minucie zdaniem sędziego faulowany był K. Michałek, a rzut karny wykorzystał Kułas. W 78. minucie Przeciszovia przeprowadziła kontrę. I znów w rolach głównych wystąpił strzelec gola na 1:0 i poszkodowany przy faulu. Zagrał na wolne pole do Klimczyka, który w sytuacji sam na sam oddał skuteczny strzał na dalszy róg.

,,Nasi zawodnicy wykonali założony plan. W zasadzie nie mieliśmy dziś słabych punktów. Wszyscy zasłużyli na uznanie” – powiedział Łukasz Płonka, trener Przeciszovii Przeciszovia.

Sobota 28 września Przeciszovia Przeciszów – Team Sport Hejnał Kęty 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 K. Michałek (20.), 2:0 Kułas rzut karny (53.), 30 Klimczyk (78.)

Przeciszovia Przeciszów: D. Michałek, Pawela, Mycyk, Serwatka (70. Klimczyk), Szafraniec. M. Płonka, Żabiński, Kułas, Krzemień (35. Węgrzyn, 90. Jurecki)), K. Michałek (80. Matla), Bartuś (70. Lasek). Trener: Łukasz Płonka.

Team Sport Hejnał Kęty: Zieliński, Waluś, Derejko, J. Januszyk, A. Januszyk, Samek (65. Kanior), Flisek, Karpiński (60. Rogala), Sitarz (20. Ślusarczyk. 56. Puda), Oczkowski, Kunicki. Trener: Łukasz Jagoda.