LKS Gorzów przegrał w Gromcu

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 września 2019 20:55

LKS Gorzów  przegrał na wyjeździe z Nadwiślaninem Gromiec.

W pierwszej połowie trzy gospodarze zadali trzy celne ciosy. Piłkę do siatki kierowali Waligóra, Boratyński i Zejma. W 62. minucie piłkę z autu wyrzucił Bloch. Wesecki przekierował ją go Niedzielskiego. Ten wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem kierują piłkę na dalszy róg. W 65. minucie Wesecki wykonał rzut wolny z okolic linii końcowej. Futbolówkę nogą trącił T. Opitek. W końcówce wynik ustalił Palka.

Sobota 28 września Nadwiślanin Gromiec – LKS Gorzów 4:2 (3:0)
Bramki: 1:0 Waligóra (19.), 2:0 Boratyński (21.), 3:0 Zejma (45.), 3:1 Niedzielski (62.), 3:2 T. Opitek (65.), 3:2 Palka (89.)

Nadwiślanin Gromiec: Gielarowski, Nowicki (90. Chandzlik), Szlęzak, Zmarzły, Waligóra, Stefański, Piegzik, Wierzbic (65. Ryska), Palka (89. Likus), Boratyński (85. Bogacz), Zejma.

LKS Gorzów: Wylężek, Bloch, Śliwiński, Górski, Opitek.T, Majcherek, Gucik, Dylowicz, Ząbek, Wesecki, Niedzielski. Trener: Andrzej Sermak,