LKS Gorzów zdobył drugi punkt w sezonie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 września 2019 12:58

LKS Gorzów zremisował z Brzeziną Osiek 1:1. Jeden z goli był trafieniem samobójczym.

W 23. minucie indywidualną akcję przeprowadził Dubiel. W jej końcowej fazie Dubiel oddał dobry strzał z 16 metrów, po którym piłka wpadła do siatki obok słupka. W pierwszej połowie klub z Osieka mógł podwyższyć wynik. W 33. i 37. minucie sytuacje bramkowe miał Zaręba.

W drugiej połowie ataki przyjezdnych osłabły, a inicjatywę przejęli zawodnicy LKS Gorzów. Po ich akcji jeden z rywali zapisał się na liście strzelców goli samobójczych.

Sobota 7 września LKS Gorzów – Brzezina Osiek 1:1 (0:1)
Bramki: 0:1 Dubiel (29.), 1:1 65.

LKS Gorzów: Adamus, Gucik, Dylowicz, Bodziony, Majcherek, Grodzki, Dulowski, Bloch, Górski, Ząbek, Śliwiński. Trener: Andrzej Sermak.

Brzezina Osiek: Kulczyk, Bernaś, Szczepaniak, Majcherek, R. Gros, Magiera (55. M. Gros), Zaręba (70. Frej), Narwojsz, Dziubek, Dubiel, Antecki (80. Dąba). Trener: Łukasz Szczepaniak.