Dobry mecz Niwy, ale porażka

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 września 2019 02:45

Niwa Nowa Wieś zagrała niezły mecz w Zembrzycach, ale przegrała z tamtejszym Garbarzem 2:3.

W 15. minucie wynik otworzyli przyjezdni. Jeden z zawodników Garbarza zagrał wzdłuż boiska. Futbolówkę przejął Lesik i znalazł sposób na bramkarza. Minutę później błąd popełnił bramkarz Niwy. Źle podał do Holewy. Wykorzystał to Kowalczyk. W 68. minucie po wrzutce Flisa gola głową zdobył Piskorek.

W 73. minucie piękny i skuteczny strzał oddał Kwaśniewski. W 90. minucie gospodarze przechylili szale zwycięstwa na swoją korzyść. W sytuacji sam na sam z bramkarzem górą był Kwaśniewski.

,,Obie strony miały dużo sytuacji. Mecz był dobrym widowiskiem” – powiedział Kamil Żmuda, trener Niwy Nowa Wieś.

Sobota 7 września Garbarz Zembrzyce – Niwa Nowa Wieś 3:2 (1:1)
Bramki: 0:1 Lesik (15.), 1:1 Kowalczyk (16.), 1:2 Piskorek (68.), 2:2 Kwaśniewski (73.), 3:2 Kwaśniewski (90.)

Składy:
Garbarz Zembrzyce: Pyka, Stachnik,  Kowalczyk (61. Targosz), Abubakar (78. Boczkaja), Balugon, Elżbieciak,  Sobański, Burliga (61. Kwaśniewski), Żurek, Sapoń, Marek.

Niwa Nowa Wieś: Tlałka, Zięba, Stawowczyk, Mateja, Gardyński, Holewa, Miłoń, Flis, Żmuda (75.Zontek), Lesik, Piskorek. Trener: Kamil Żmuda.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .