Kolejna szóstka LKS Bulowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 września 2019 18:31

LKS Bulowice wygrał na wyjeździe ze Skaw Podolsze 6:0. Zespół ten lideruje B Klasie.

W 11. minucie Rusek zagrał prostopadle do Handego, a ten otworzył wynik spotkania. W  15. minucie sędzia dostrzegł rękę zawodnika Skawy w polu karnym. Gola z 11 metrów zdobył Rusek. W 24. minucie Handy dobił próbę Michalaka, więc było 0:3.

W pierwszej połowie padły jeszcze dwie bramki dla drużyny przyjezdnej. W 33. minucie Jurkowski nie zdołał obronić mocnego strzału Michalaka. W 44. minucie futbolówkę do siatki skierował Rusek. W drugiej odsłonie padł jeden gol. Po rzucie rożnym do siatki z bliska trafił Lechowicz.

,, Wynik odzwierciedla przebieg meczu. W pierwszej połowie rywal nas zdominował. W drugiej gra się trochę wyrównała. Graliśmy tak jak od początku sezonu w eksperymentalnym składzie. Dziękuję wszystkim zawodnikom za grę i poświęcenie. Przechodzimy teraz swoisty czas próby. Okazuje się kto tak na prawdę jest z nami” – powiedział Bogusław Bartula, prezes Skawy Podolsze.

Sobota 31 sierpnia Skawa Podolsze – LKS Bulowice 0:6 (0:5)
Bramki: 0:1 Handy (11,), 0:2 Rusek (15.), 0:3 Handy (24.), 0:4 Michalak (33.), 0:5 Rusek (44.), 0:6 Lechowicz (68.)

Skawa Podolsze: Jurkowski, Drzyżdżyk (75. Mika), Ćwiertnia, Kajfasz, Pytel, Pawełek, Bryła, Porębski, Brandys (65. Bartula), Kwadrans (85. Kędzierski), Domżał. Trener: Wojciech Jurkowski.

LKS Bulowice: Matejko (46. Hrapkowicz), Lechowicz, Kruk, Surma, Mrzygłód, Sobala (46. Peszel), Matusiak (60. Piecha), Rusek, M. Nalborczyk (60.  Kołaczek) M. Handy (46. S. Handy), Michalak. Trener: Piotr Sobala.