Zatorzanka przegrała z Babią Górą

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   26 kwietnia 2021 15:41

Zatorzanka przegrała na swoim stadionie z Babią Górą Sucha Beskidzka 1:3. Walka o utrzymanie w Lidze Okręgowej będzie trudna.

W 15. minucie akcję indywidualną akcję prawym skrzydłem przeprowadził Gołuszka. Przed zakończeniem pierwszej połowy piłkę  w pole karne wrzucił Stróżak. Bramkarza Zatorzanki pokonał Drabik. Trzeci gol dla Babiej Góry padł po rzucie rożnym w 64. minucie. Dośrodkował Pacyga. Piłkę w siatce umieścił Starowicz. W 86. minucie Kachnic wybronił sytuację sam na sam z jednym z zawodników Zatorzanki. Futbolówkę przejął Kwiatkowski, wymanewrował jednego rywala na dalszy róg bramki.

,,Przeciwnik miał więcej z gry. Byli lepsi piłkarsko. My jednak też mieliśmy swoje sytuacje bramkowe. Dla nas problemem była ta długa przerwa i kontuzje niektórych zawodników” – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 24 kwietnia Zatorzanka Zator – Babia Góra Sucha Beskidzka 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Gołuszka (15.), 0:2 Drabik (45.), 0:3 Starowicz (64.), 1:3 Kwiatkowski (86.)

Zatorzanka Zator: Lichański, Hajduk, Balonek, K. Celej, Mika, Szymonik, Kukiełka, Kwiatkowski, Stanek, Kowalczyk, A. Celej (60. Stefaniak). Trener: Marcin Folga.

Babia Góra Sucha Beskidzka: Kachnic, Drabik, Gołuszka (78. Klimowski), Pacyga (82. Kociołek), Starowicz (70. Szwed), Szarlej (84. Burliga), Stróżak, Talaga (84. Janiczak), Wójtowicz,  Żmuda.