Wynik poniżej oczekiwań przyjezdnych

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   6 października 2017 14:59

Brzezina Osiek zremisowała na wyjeździe z Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska 1:1.
W pierwszej połowie kibice nie obejrzeli żadnego gola. W 51. minucie po rzucie wolnym wykonywanym przez piłkarza Kalwarianki piłkę wybijał obrońca Brzeziny. Ta jednak odbiła się od pleców jego kolegi z zespołu i wpadła do siatki.

W 70.minucie padła bramka wyrównująca. Ekipa z Osieka rozegrała ładną i składną akcję. Piłka przeszła od prawego obrońcy do środkowego pomocnika. Następnie wróciła do obiegającego defensora. Później przejął ją Dubiel, minął dwóch rywali i dograł na 11 metr do Swarzyńskiego, a ten zdobył gola.

W końcówce goście mieli dwie „piłki meczowe”, ale ani Antecki ani Borowczyk nie skierowali futbolówki do siatki.

– Szkoda straty punktów. Powinniśmy wygrać ten mecz – powiedział Piotr Balonek, grający trener Brzeziny Osiek.

Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska – Brzezina Osiek 1:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Frączek (51.), 1:1 Swarzyński (70.)

Skład Brzeziny Osiek: Kulczyk, Bernaś, Majcherek, Swarzyński, Majda, Wójcik, Babiuch, Borowczyk, Kułas, Antecki, Dubiel (80. Balonek). Trener: Piotr Balonek.