Team Sport Hejnał rozgromił rywala na wyjeździe

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   16 września 2019 19:49

Team Sport Hejnał kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa. Tym razem rozgromił 6:0 Solavię na jej boisku.

W 20. minucie Flisek wykorzystał dośrodkowanie kolegi z drużyny i zdobył gola głową. W 37. minucie po zagraniu wzdłuż bramki jednego z piłkarzy klubu z Kęt piłkarz Solavii strzelił gola samobójczego. Gdyby to nie nastąpiło, to i tak za nim czekał Oczkowski, który raczej na pewno zdobyłby gola.

W 55. minucie piłka po strzale z 20 metrów Walusia wpadła do bramki tuż przy słupku. W 59. minucie Jaromin wpisał się na listę strzelców uderzając skutecznie z 15 metrów. W 65. minucie rzut wolny wykonywał Waluś. Skierował piłkę w samo okienko. W 62. minucie padł najładniejszy w tym meczu gol. Kunicki trafia z 20 metrów pod poprzeczkę. Bramkarz raczej nie miał szans na obronę strzału.

,,W pierwszej połowie gra toczyła się pod dyktando rywala. W tej części gry spotkanie było bardziej wyrównane. Od wyniku 0:3 przeciwnik był lepszy pod każdym względem i cały czas nas naciskał” – powiedział Daniel Płonka, trener Solavii Grojec.

,,Wynik odzwierciedla przebieg meczu. Dominowaliśmy cały czas. Jedynym pytaniem był tylko rozmiar naszego zwycięstwa” – powiedział Łukasz Jagoda, trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.

Niedziela 15 września Solavia Grojec – Team Sport Hejnał Kęty 0:6 (0:2)
Bramki: 0:1 Flisek (20.), 0:2 samobójczy (37.), 0:3 Waluś (55.), 0:4 Jaromin (59.), 0:5 Waluś (65.), 0:6 Kunicki (62.)

Solavia Grojec: Makowski, Żebrak, Noworyta, B. Smolarek, Walus (30. Goc), Mroczek, Wołek (65. Bogdan), Sołtysik, Gonszcz, S. Smolarek, Ślęzak (60. Szwed). Trener: Daniel Płonka.

Team Sport Hejnał Kęty: Zieliński (75. Szymański), Korzonkiewicz, Taraschuk, J. Januszyk, Waluś, Jaromin (60. Kunicki), Karpiński (60. Ślusarczyk), Sitarz, Flisek (60. Samek), Oczkowski (70. Puda),  Cepiga. Trener: Łukasz Jagoda.