Sygnał zdecydowanie lepszy od LKS Głębowice

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   13 października 2017 08:54

Sygnał Włosienica wygrał z LKS Głębowice 5:1.

W 35. minucie asystę na swoje konto zapisał Sz. Stachura, bramkarz Sygnału. Po jego wybiciu sytuację sam na sam z bramkarzem miał Sulkiewicz i ją wykorzystał.

Kolejne bramki padły w drugiej połowie. W 47. minucie rzut wolny wykonywał Szpiegla. W zamieszaniu podbramkowym nogę dołożył Oczkowski strzelając w ten sposób gola. W 55. minucie było 3:0. Sygnał przeprowadzał kontratak. Szpiegla zagrał do Korwina. Ten drugi wycofał do Pokrzyka, który wykończył akcję skutecznym uderzeniem.

Później dobrą trójkową Szpiegli, K. Sroki i Sulkiewicza wykończył ostatni z wymienionych piłkarzy. LKS Głębowice stać było na jedną bramkę. A. Domasik najpierw przeprowadził indywidualną akcję, a później zagrał „klepkę” z kolegą z drużyny i zdobył gola na 4:1. Wynik ustalił Sulkiewicz.

– Przez zdecydowaną większość meczu dominowaliśmy. Kreowaliśmy grę. Gdyby nie dobra postawa Wandora, to wygralibyśmy wyżej – powiedział Damian Pałamarczuk, grajacy trener Sygnału Włosienica.

– Przeciwnik wygrał zasłużenie. O ile w pierwszej odsłonie mecz był w miarę wyrównany, to w drugiej przeciwnik był zdecydowanie lepszy – powiedział Dawid Szewczuk, grający trener LKS Głębowice.

Sygnał Włosienica – LKS Głębowice 5:1
Bramki: 1:0 Sulkiewicz, 2:0 Oczkowski, 3:0 Pokrzyk, 4:0 Sulkiewicz, 4:1 A. Domasik, 5:1 Sulkiewicz

Sygnał Włosienica: Sz. Stachura, Oczkowski, K. Stachura, Korwin (78. Zapotoczny), Pacyna, Pokrzyk (65. Kozłowski), Szpiegla, K. Sroka (88. Pałamarczuk), S. Sroka, Sulkiewicz, Mus. Trener: Damian Odrobiński.

LKS Głębowice: Wandor, W. Brońka (50. Szewczuk), P. Szypuła, A. Domasik, M. Leśniak (70. Wieczorek), Borowski, Ćwiertnia, Głowacki, Płonka, Klimczyk, Wysogląd. Trener: Dawid Szewczuk.