Sygnał udanie zakończył rundę

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 października 2019 15:01

Sygnał Włosienica wygrał w Piotrowicach z tamtejszym LKS 3:1. Gospodarzy tego spotkania czeka jeszcze jedno, zaległe spotkanie.

W 19. minucie Sulkiewicz uderzył piłkę z 35 metrów z półwoleja w okienko bramki rywala. W 55. minucie po rzucie różnym skutecznie głową strzelił Marsowicz.

Trzy minuty później dobrze ustawiony Sulkiewicz doszedł do odbitej przez obrońców futbolówki i strzelił z 20 metra. Piłka zmieniła jeszcze kierunek odbijając się od jednego z obrońców drużyny przeciwnej i całkowicie zmyliła bramkarza. W

W 79.  minucie  akcjen lewej stronie rozpoczął Pokrzyk. piłka po jego dynamicznym zagraniu trafila do Szpiegli, który precyzyjnie zagrał na wolne pole do wbiegającego Korwina. Ten wyszedł na pozycje jeden na jeden z bramkarzem i dokładnym uderzeniem obok wybiegającego bramkarza ustalił wynik spotkania.

,,Rywal stosował długie podania. Bramki traciliśmy z niczego” – powiedział Mirosław Zemła, grający trener LKS Piotrowice.

,,Uważam, że wygraliśmy zasłużenie. Byliśmy dobrze zorganizowani i przede wszystkim dobrze weszliśmy w mecz, a z tym ostatnio mieliśmy spore problemy. Trzeba zaznaczyć, że gol Sulkiewicza z 35 metrów z półwoleja to stadiony świata. Dobrze w bramce zaprezentował się Jarosz dla którego był to pierwszy występ w pełnym wymiarze czasu w tej rundzie” – powiedział Damian Pałamarczuk, trener Sygnału Włosienica.

Sobota 26 października LKS Piotrowice – Sygnał Włosienica 1:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Sulkiewicz (35.), 1:1 Marsowicz (55.), 1:2 Sulkiewicz (58.), 1:3 Korwin (79.)

Składy

LKS Piotrowice: Figura, Klimczyk (80. Miętka), M. Rogalski, Marsowicz, Piotr Frączek, Żmuda (55. Masłowski), Paweł Frączek, Zemła, Grzywa, S. Rogalski, Kidoń. Trener: Mirosław Zemła.

Sygnał Włosienica : Jarosz, Ligus, Ludwinek, Momot ( 67. Pacyga), Grubka, Walczak, Szpiegla ( 87. Wojnowski), Oczkowski, Korwin, Pokrzyk ( 82. Yedinak), Sulkiewicz. Trener: Damian Pałamarczuk.