Strumień nadal przepływa bez problemów przez kolejnych rywali

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 września 2020 19:12

Strumień Polanka Wielka wygrał na swoim boisku z LKS Piotrowice. Zwycięzcy pozostają z kompletem wygranych, a goście z jednym sukcesem.

W 22. minucie Zontek zagrał prostopadle między obrońców. Po strzale Boby w sytuacji sam na sam piłka przeleciała obok bramkarza i wpadła do siatki. W 43. minucie gospodarze wykonywali rzut rożny. Futbolówkę do swojej bramki skierował Piotr Frączek. W 45. minucie przyjezdni zdobyli gola kontaktowego po zagraniu ręką. Celnie z wapna uderzył Włoch.

W 69. minucie lewym skrzydłem  mocno zaatakował Grubka. Zawodnik klubu z Polanki Wielkiej zagrał wzdłuż bramki. Podanie przeciął Gałgan i skierował piłkę do siatki. W 81. minucie po wyrzuconym przez kolegę z drużyny aucie Boba przyjął futbolówkę, obrócił się i podał do Grubki. Ten dobrze strzelił na bliższy róg. W 83. minucie prawą flanką urwał się Jarzyna i zagrał wzdłuż linii bramkowej. Marsowicz interweniował na tyle niefortunnie, że wpisał na swoje konto trafienie samobójcze.

,,Zagraliśmy dzisiaj w okrojonym składzie. Nasz bramkarz musiał wystąpić w polu. Ci, którzy zagrali, stanęli na wysokości zadania” – powiedział Łukasz Jasek, trener Strumienia Polanka Wielka.

,,Było trochę kontrowersji. Strzeliliśmy gola po rzekomym spalonym, więc sędzia go nie uznał. Sądzę jednak, że można by o ty, długo dyskutować. Jak ktoś nie był na meczu, to po wyniku mógłby powiedzieć, że zagraliśmy słabo. Tak jednak nie było. Brakuje nam szczęścia, bo sytuacje bramkowe mamy. Sądzę, że gdy poprawimy skuteczność jeszcze namieszamy w tej lidze” – powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

Sobota 26 września Strumień Polanka Wielka – LKS Piotrowice 5:1 (2:1)
Bramki: 1:0 Boba (22.), 2:0 Piotr Frączek gol samobójczy (43.), 2:1 Włoch rzut karny (45.), 3:1 Gałgan (69.), 4:1 Grubka (81.), 5:1 Marsowicz gol samobójczy (83.)

Strumień Polanka Wielka: Jasiński, Zemła, Trawkowski, Zimnal, Kobylański (Jarzyna), Zontek, Ryszka, Brzeziński, Grubka, Gałgan (Nowak), Boba. Trener: Łukasz Jasek.

LKS Piotrowice: Hałatek, Kościelnik, Marsowicz, Włoch, Rogalski, Paweł Frączek, Maciej Frączek (80. Miętka), Piotr Frączek, Kocoń, Nowak, Merta. Trener: Jarosław Chowaniec.