Podział punktów w meczu na szczycie

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 września 2020 18:30

W meczu na szczycie A Klasy Przeciszovia Przeciszów zremisowała 1:1 z Górnikiem Brzeszcze. Zapowiada się ciekawa rywalizacja na przyszłość.

W 45. minucie jeden z zawodników Przeciszovii zagrał do Węgrzyna. Ten wbiegł w pole karne, minął obrońcę i strzelił na dalszy róg. Trzy minuty po wznowieniu gry w drugiej połowie. Z prawego skrzydła dośrodkował Żmudka. Uderzenie głową Czula obronił bramkarz, ale wybił futbolówkę przed siebie. Skutecznie dobił Widuch.

,,Zagraliśmy lepiej niż w poprzednim meczu. Mieliśmy bardzo dużo sytuacji. Byliśmy jednak nieskuteczni pod bramką. W pierwszej połowie rywal nam nie zagroził. W tej części gry mogliśmy zamknąć mecz. W drugiej odsłonie niepotrzebnie faulowaliśmy dając rywalowi szanse na strzelenie gola ze stałych fragmentów gry” – powiedział Łukasz Płonka, grający trener Przeciszovii Przeciszów.

,,Gospodarze mieli więcej okazji strzeleckich, ale za to w końcówce to my mogliśmy zdobyć gola. W pierwszej połowie lepsi byli oni. W ostatnich minutach przycisnęli i wyszli na prowadzenie. Po naszym trafieniu na wyrównanie Przeciszovia miała swoje sytuacje. W końcówce my też byliśmy groźni. Cieszymy się, bo klub z Przeciszowa nie odskoczył nam” – powiedział Wojciech Włodarczyk, trener Górnika Brzeszcze.

Sobota 26 września Przeciszovia Przeciszów – Górnik Brzeszcze 1:1 (0:1)
Bramki: 1:0 Węgrzyn (45.), 1:1 Widuch (48.)

Składy:
Przeciszovia Przeciszów: Flejtuch, Skrobacz, Serwatka, Pawela, Szafraniec, Makuch, Żabiński (85. Ł. Płonka), Węgrzyn (55. Lasek), Matla (80. M. Michałek), K. Michałek (70. Mycyk), Kidoń (55. Bartuś). Trener: Łukasz Płonka.

Górnik Brzeszcze: Błazenek, Żmudka, Kozieł, Walus (80. Michalik), Baraniak, Żmuda (46. Salepa), Czul (80. Matys), Sojka, Czerwik, K. Jędrusik, Widuch. Trener: Wojciech Włodarczyk.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa