Remis Niwy w Makowie Podhalańskim

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 czerwca 2019 13:50

Niwa Nowa Wieś zremisowała w Makowie Podhalańskim z Halniakiem 1:1. Gole strzelili Mateja i Gałuszka.
Pierwsza bramka padła w 65. minucie. Mateja przyjął piłkę na 20 metrze i oddał strzał w samo okienko. W 80. minucie goście wyrównali po rzucie karnym, którego skutecznym egzekutorem był Gałuszka.

,,Grało nam się ciężko. Dziś było na prawdę ciepło, a my nie mieliśmy żadnego zmiennika. Przeciwnik też miał swoje problemy. Dobrze, że ten sezon się już skończył” – powiedział Kamil Żmuda, trener Niwy Nowa Wieś.

Sobota 15 czerwca Halniak Maków Podhalański – Niwa Nowa Wieś 1:1 (0:0)
Bramki: Mateja (65.), 1:1 Gałuszka rzut karny (80.)

Halniak Maków Podhalański: Kubas (71. Smyrak), Krauz, Barczuk, Furman, Bagnicki,  Popowicz, Gałuszka, Burzyński, Woźniak, Bobek, Pająk (71. Wójtowicz).

Niwa Nowa Wieś: Kozieł, Gardyński, Stawowczyk, D. Merta, Zontek, Holewa, P. Merta, Deska, Kukiełka, Flis, Mateja. Trener: Kamil Żmuda.