Zatorzanka wygrywała dwoma bramkami, ale zremisowała

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 czerwca 2019 15:22

Zatorzanka zremisowała w Gromcu z Nadwiślanem 2:2. Stało się to, mimo tego, że klub z Zatora wygrywał 2:0.
W 11. minucie Stefaniak otrzymał podanie ze skrzydła od kolegi z drużyny i wyprowadził swój zespół na prowadzenie. W 29. minucie jeden z zawodników Zatorzanki dograł futbolówkę za plecy obrońców. Tam doszedł do niej strzelec pierwszej bramki wykorzystał to podanie trafił na 0:2.

W 39. minucie po wrzutce kolegi z ekipy bramkę strzałem głową zdobył Niedzielski.Ten sam piłkarz w 55. minucie również wykorzystał dobre dośrodkowanie i precyzyjnie główkował.

,,Poziom i tempo meczu było wakacyjne. Szkoda trzech dogodnych okazji bramkowych, których nie wykorzystali Makuch, Formas i Żmuda” – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

Sobota 15 czerwca Nadwiślanin Gromiec – Zatorzanka Zator 2:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Stefaniak (11.), 0:2 Stefaniak (29.), 1:2 Niedzielski (39.), 2:2 Niedzielski (55.)

Składy:
Nadwiślanin Gromiec: Księżarczyk, Boratyński (30. Niedzielski), Dulowski,  Pactwa, Likus,Wierzbic, Piegzik, Ryska, Nowicki,  Szlęzak, Zajas.

Zatorzanka Zator: Momot, Stanek, Skrobacz, K. Celej, Mika (46. Żmuda), Makuch, Baluś, Wolanin, Stefaniak, Formas, A. Celej (65. Leszczyński). Trener: Marcin Folga.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .