Piłkarze Solavii byli nieskuteczni, więc wywieźli z Piotrowic tylko jeden punkt

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 kwietnia 2016 22:52

LKS Piotrowice zremisował z Solavią Grojec 1:1. W tym meczu zdecydowanie lepsi byli goście. Byli jednak bardzo nieskuteczni.

W pierwszej połowie mecz był wyrównany. W 7. minucie po dośrodkowaniu Czerwika gola zdobył Paweł Frączek. W drugiej połowie goście wypracowali sobie bardzo dużą przewagę. Mieli siedem niewykorzystanych sytuacji strzeleckich. Dwóch z nich na gola nie zamienił Smolarek a po jednej Śliwka, Wołek i Kozieł. W 80. minucie Kosiński dograł piłkę do Smolarka, a precyzyjnym strzałem na dalszy słupek pokonał bramkarza klubu z Piotrowic.

Sobota 16 kwietnia LKS Piotrowice – Solavia Grojec 1:1 (1:0)
Bramki: 1:0 Paweł Frączek (7.), 1:1 Smolarek (80.)

LKS Piotrowice: Ziembla, Chachuła, Czerwik, Paweł Frączek, Piotr Frączek, Maciej Frączek, Miłosz Frączek (70. Rogalski), Kościelnik, Merta, Rogalski, Sobita. Trener: Konrad Sobita.

Solavia Grojec: Bąbacz, Chowaniec, R. Noworyta, K. Noworyta, Mroczek, Kozieł (75. Walus), Krężel, Snażyk, Smolarek, Wołek (70. Kosiński), Śliwka. Trener: Henryk Mazur.