Niwa zremisowała z liderem

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   23 września 2020 21:51

Niwa Nowa Wieś zremisowała u siebie z Tempem Białka. Gole w tym spotkaniu strzelili Mateja i Balcer.

W 63. minucie po wrzutce w pole karne obrońcy Niwy zbyt krótko wybili piłkę. Balcer oddał strzał nie do obrony. W 81. minucie po rzucie rożnym gola głową zdobył Mateja.

,,W pierwszej połowie kibice obejrzeli dobry mecz i dużo walki. Sytuacji bramkowych nie mieli jednak ani jedni ani drudzy. Drugą odsłonę lepiej rozpoczęli przyjezdni. Po golu na 0:1 przeciwnik miał jeszcze dwie dogodne sytuacje. Później my przejęliśmy inicjatywę. Ogólnie był to mecz na remis” – powiedział Michał Matejko, grający trener Niwy Nowa Wieś.

Sobota 19 września Niwa Nowa Wieś – Tempo Białka 1:1 (0:0)
Bramki: 0:1 Balcer (63.), 1:1 Mateja (81.)

Niwa Nowa Wieś: Gacur, Gardyński, Mateja, Makowski, Zwaryczuk, Matusz, Nycz, Merta (55. Chrapek), Piskorek, Szypuła (75. Brzazgacz). Trener: Michał Matejko.

Tempo Białka: Wałach, Mentel, Zawada, Marek, Rupa, Bryła (36. Balcer), Gruca, Motor, Piwowarczyk (74. Woźny), Kalicki,  Madziała (80. Pena),