LKS Głębowice odrobił straty z nawiązką

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 października 2021 16:41

LKS Głębowice przegrywał z Koroną Harmęże 0:2. Ostatecznie jednak wygrał 4:2.

W 3. minucie Tyran przeprowadził indywidualną akcję. Po jego strzale piłka trafiła w słupek.

Do pustej bramki dobił Rochowiak. W 8. minucie zdaniem sędziego w polu karnym faulowany był Rochowiak Bramkę z 11 metrów zdobył Bargiel.

W 14. minucie do głosu doszli gospodarze. Dobry drybling zaprezentował Bieszczad. W końcówce akcji zagrał między linię obrony.

Były trener Korony przelobował bramkarza.  W 27.  minucie klub z Głębowic wyrównał . Skiernik dołożył nogę po zagraniu z lewego skrzydła.

Bramkę na 3:2 zdobył Bieszczad. Wynik ustawił R Nowak. Wykorzystał rzut karny za rękę

Niedziela 3 października LKS Głębowice – Korona Harmęże 4:2

LKS Głębowice; Wandor, Zając, Baranek, W Brońka, Zając, Krawczyk, Skiernik, M Brońka, Nowak, Teper, Bieszczad Trener: Mariusz Skiernik

Korona Harmęże; Sroka, Wykręt 80 Pawlak, Foks, Głowacki, Koziara, Rusinek 52 Majewski, Tyran, P Forma, Rychlewicz, Rochowiak, Bargiel Trener: Patryk Forma