W Palczowicach remis

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   8 października 2021 09:43

LKS Palczowice zremisował u siebie z LKS Poręba Wielka 2:2.

W 2. minucie Cienkosz zagrał ze środka do K. Kowalczyka. Ten podał do P. Folgi, który otworzył wynik. W 17. minucie w polu karnym piłka poodbijała się między zawodnikami.

Doszedł do niej Grubka i skierował do siatki W 60. minucie obrońca i bramkarz przyjezdnych wybili piłkę uderzoną przez jednego z zawodników LKS Poręba Wielka.

Skutecznie dobił Grubka.

W 64. minucie po rzucie rożnym w zamieszaniu podbramkowym gola strzałem głową zdobył Nowokuński

„To był mecz walki. Kolejny raz pokazaliśmy, że potrafimy grać. Cieszy nas to, że nie jesteśmy już dostarczycielami punktów.

Remis nikogo nie krzywdzi” – powiedział Patryk Cienkosz, grający trener LKS Palczowice.

„Zagraliśmy bardzo słabo. Były jakieś dobre momenty i wypracowane sytuacje. Byliśmy mało skuteczni i mało odważni w rejonach pola karnego rywala. Musimy poprawić grę w obronie” – powiedział Krzysztof Ryś, grający członek zarządu LKS Poręba Wielka.

Sobota 2 października LKS Palczowice – LKS Poręba Wielka 2:2 (1:1)
Bramki: 1:0 P. Folga (2.), 1:1 Grubka (17.), 1:2 Grubka (60.), 2:2 Nowokuński (64)

Składy:
LKS Palczowice: Stańko, Hercog, Zięcik, A Folga, Nowokuński, Cienkosz, Miętka, K Kowalczyk (40 Brańka), B Kowalczyk, P Folga (46 Dzidek) , Scąber. Trener: Patryk Cienkosz

LKS Poręba Wielka: Krzysztof Ryś, Konrad Ryś, Szczerbowski, Herma, Pawlica, Płonka, R Sporysz, Żydzik (85. P. Sporysz), Kornaś (Mączka), Węglarz (55. Szwed), Grubka. Trener: Damian Pałamarczuk.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .