LKS Bobrek nadal walczy i wygrywa

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   24 maja 2022 12:24

LKS Bobrek wygrał na wyjeździe w Zatorze z Zatorzanką 4:1. Przyjezdni zajmują drugie miejsce, ale nadal mają mecz zaległy do rozegrania.

W 19. minucie po akcji oskrzydlającej Zejma podał do Ząbka. Ten oddał ładny strzał głową. W 60. minucie było 0:2. przyjezdni przeprowadzili kolejną dobrą akcję bocznymi sektorami. Z prawej flanki zagrał Krawczyk. W polu karnym obrońca Zatorzanki interweniował tak niefortunnie, że ta wpadła do siatki.

W 80. minucie gospodarze doszli rywala na jedną bramkę. Pindel oddał ładny dla oka strzał lewą nogą. W 83. minucie Nowotarski wrzucił piłkę w pole karne, a w pustej bramce umieścił ją Likus. W 88. minucie Ząbek dopełnił formalności po bardzo dobrym dośrodkowaniu Nowotarskiego.

,,Wynik nie odzwierciedla tego, co dzieje się na boisku. Otworzyliśmy się. Całą drugą połowę rozegraliśmy na ich połowie. Mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. W pierwszej i drugiej połowie mieliśmy po tzw. dwie setki. Wynik jest zdecydowanie za wysoki” – powiedział Piotr Balonek, trener Zatorzanki Zator.

,,Wiedzieliśmy, że jedziemy grać na ciężkim terenie. Posiadaliśmy inicjatywę. Mieliśmy sporo sytuacji. Jestem zadowolony z naszej gry, bo wygraliśmy z trudnym przeciwnikiem”- powiedział Paweł Wierzbic, grający trener LKS Bobrek.

Sobota 21 maja Zatorzanka Zator – LKS Bobrek 1:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Ząbek (15.), 0:2 gol samobójczy (60.), 1:2 Pindel (80.), 1:3 Likus (83.), 1:4 Ząbek (88.)\

Zatorzanka Zator: Lichański, Szymonik, Balonek, Mika, Celej, Pindel, Leszczyński, Biel (46. Kaczor), Żak (80. Wolanin), Florczyk, Kowalczyk. Trener: Piotr Balonek.

LKS Bobrek: Tworuszka, Glistak, Byrski, Ryska, Winiarski (89. Wierzbic), Hendzlik, Musiolik, Zejma, Krawczyk (70. Nowotarski), Chylaszek (80. Likus), Ząbek. Trener: Paweł Wierzbic.